מחנות עוצמה

 

אם גם אתם כבר מריחים את האביב באוויר.. אם גם אתם סופרים את הימים עד להומקאמינג שלנו, הארוחות המשותפות, הטיולים, המסיבות ואפילו לזריחה, אז ההזמנה הזאת מופנית אליכם!

בין אם זה המחנה ה-18 שלכם, או הראשון, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה ולהיות חלק ממחנה 'עוצמה': חנוכה בגליל 2017! מחכה לכם חוויה בלתי נשכחת על גדות הכנרת, עם חברים שהם מזמן כבר משפחה.

מתי?
המחנה יתקיים בתאריכים 2-6/04/2017, בימים ראשון עד חמישי. זה השבוע שלפני פסח אז קיבלתם פטור מהניקיונות! סתם.. אנחנו בטוחים שתעזרו כשתחזרו הביתה

איפה?
נישן באכסניית אנ"א כרי דשא. זה ממש על הכנרת (ממש, מטרים מהחוף), בחלק הצפון מערבי שלה. אכסנייה מצויינת עם נוף מדהים, והלינה תהיה בחדרים של 3-6 חניכים בחדר.
מה נעשה?
וואו, המון! ניפגש ביער לביא לארוחת צהריים על האש, ושם תתחיל ההרפתקה. בין השאר נטייל בנחלי הגליל והגולן, נבקר בחמת גדר, במעיינות, בכנרת, נראה מופע של תוכים מאולפים ואם יהיה מספיק זמן אפילו נראה כמה תנינים זוללים.. נסיים (איך לא) במסיבה בערב האחרון, ובטיול זריחה מרגש בבוקר שלפני החזרה הביתה.
אז מה, לא נלך ללונה פארק??
בטח שנלך! כמדי שנה, גם השנה יתקיים אירוע יד ביד (שי הרמטכ"ל) בלונה פארק בתל אביב. השנה, ניסע כולנו יחד ביום רביעי ונבלה יום שלם בלונה פארק! השמועות אומרות שסטטיק ובנאל תבורי גם יהיו שם.. ואתם?
מה נאכל?
ארוחות בוקר וערב נאכל באכסנייה, ובצהריים ניקח איתנו מנות ארוזות או שנכין אוכל בעצמנו. מישהו אמר על האש??
ומי ידאג לי??
אנחנו נדאג לכם! צוות המדריכים ב'עוצמה' ילווה את החניכים בכל שלבי המחנה, מההסעות ועד הפיזור הביתה. המדריכים שלנו כיפיים, מנוסים, ובעיקר אוהבים.
אני לא קטן מדי בשביל לצאת למחנה?
ממש לא. אם אתם בני שש עד 12, שכבת ג'וניור הולכת להיות הבית השני שלכם. תמצאו בה מדריך/ה על כל 3 ילדים, תשומת לב מרובה לכל חניך וחניכה, דאגה ואהבה אינסופיים.
אני לא גדול מדי בשביל השטויות האלה??
ממש לא!! אם אתם בני 12-18, השכבה הצעירה והשכבה הבוגרת ידאגו שתהיה לכם חופשה מדהימה יחד. שכחו מהפעילויות המדליקות, ב'עוצמה' תמצאו חברים לחיים. אין את זה בשום מקום אחר. עליי!
אז איך נרשמים?
אני כל כך שמח ששאלתם! פשוט, לחצו כאן ומלאו פרטיכם!

 

עוד דברים שאתם צריכים לדעת:


1. ההרשמה נפתחת ב-27/02 ותסגר ב-15/03 או כשיגמרו המקומות. וכן, מספר המקומות מוגבל, אז כדאי למהר!
2. ההרשמה כרוכה בתשלום השתתפות של 400 ₪ לחניך/ה  
3. לתשומת לבכם! ביטול ההרשמה לאחר ה-26/03 יהיה כרוך בתשלום מלא של דמי ההשתתפות.
4. יש למלא בקפידה את הצהרת הבריאות בטופס
5. המשתתפים במחנה מתחייבים להשמע להוראות הצוות ולהתנהגות נאותה.
6. רשימת ציוד ולו"ז מפורט של המחנה ישלחו לנרשמים
7. מי שנוטל תרופות מתבקש להביא עמו את המינון הנחוץ למשך המחנה וליידע את המדריכים

עוד לא נרשמתם?? למה אתם מחכים!! נתראה בצפון!!

 

להרשמה לחצו כאן
 
על מחנות 'עוצמה':

מערך מחנות 'עוצמה', המתקיים בחופשות החגים סוכות, חנוכה ופסח ובחופשת הקיץ, מיועד ליתומי צה"ל וכוחות הביטחון בגילאים 6-18 ומעניק להם חוויה בטוחה, מהנה, מעצימה ומגבשת. במהלך המחנות, המתקיימים באיזורים שונים ברחבי הארץ, פוגשים החניכים בילדים ובני נוער נוספים, שותפי גורל, עמם הם יכולים להזדהות, לשמוח ואף להזיל דמעה מדי פעם.

 

הם נפגשים לארבעה מחנות בני 4-5 ימים למחנה ויחד מטיילים בארץ אותה אבא ז"ל אהב כל כך, נותנים ביטוי לערכיו ובראשם רעות, ערבות הדדית, אהבת הארץ ואחריות חברתית. בין לבין הם נהנים מאטרקציות שונות, פעילויות ומליווי צמוד של צוות מדריכים מתנדבים המלווה אותם לאורך המחנות וביניהם.


 

עבור לתוכן העמוד