מחנות עוצמה

אוקטובר 2018

 

חניכות וחניכים יקרים,

 

עברו רק כמה ימים מאז המפגש המרגש האחרון שלנו בסוכת מחנה 'עוצמה': סוכות 2018 – ברמת הגולן ואנחנו שוב מתרגשים להזמין אתכם להצטרף אלינו להרפתקה נוספת, הפעם בעין גדי וסביבות ים המלח, למחנה 'עוצמה': חנוכה 2018! אז למרות הזמן הקצר שלנו ביחד (שני לילות), אין ספק שמחנה 'עוצמה': חנוכה 2018 – עין גדי יהיה מחנה מדהים, מושקע, כיפי, מרגש ומחבק כמו שבמחנות עוצמה יודעים לחבק!!!

 

המחנה יתקיים בתאריכים 4-6/12/2018 בימים שלישי עד חמישי. מערך ההסעות של מחנות 'עוצמה' יאסוף אתכם מכל קצוות הארץ לנקודת המפגש שלנו ביום הראשון, שם נתכנס לארוחת צהריים ופעילות היכרות ושבירת קרח. את שלושת הימים הבאים נבלה בטיולים, אטרקציות, גיבוש ופעילויות נוספות מבית היוצר של מחנות 'עוצמה' (אם אתם לא בדיוק יודעים למה אנחנו מתכוונים, הגיע הזמן שתכירו! אנחנו מחכים לטלפון מכם!). כמובן שבכל ערב נדליק נרות חנוכה יחד ונקנח בסופגניות טעימות!


הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת:

 

הסעות, לינה ואוכל

עם ההרשמה, תקבלו הודעה בה מפורטות התחנות השונות וזמני איסוף ופיזור של ההסעות שלנו. אנחנו והנהגים נעשה כל מאמץ להגיע בזמן ומבקשים שגם אתם, אין באפשרותנו להמתין למאחרים! על האוטובוסים יהיו מדריכים שמספר הטלפון שלהם רשום גם הוא ליד פירוט התחנות, במידת הצורך אתם מתבקשים ליידע את המדריכים בשינויים. אתם מתבקשים להביא איתכם מים וכריך לדרך וכמו תמיד גם לשמור על אוטובוסים נקיים ונעימים.

 

את הלילות נבלה בבית הספר שדה עין גדי שליד החוף הצפוני של ים המלח, כאשר בדר"כ ארוחות בוקר וערב נאכל באכסנייה, ארוחת צהריים תוכן או תוגש באזורי הפעילות. כל האוכל כשר וטעים מאד! אם אתם צמחונים, טבעונים, אלרגיים למשהו (או מישהו) או שיש לכם צרכי אוכל מיוחדים שאנחנו לא מכירים בבקשה תעדכנו אותנו במהירות, אם לא עשיתם זאת עד בטופס ההרשמה כמובן. מדי ערב נדליק נרות יחד בחנוכיית 'עוצמה' הגדולה שלנו, המקפידים להדליק בחנוכיות שמן מתבקשים להביא אותן איתם ולהדליקן בסמוך לארוחת הערב בחדר שיוגדר לצורך זה ועונה על דרישות הבטיחות שלנו (חל איסור מוחלט להדליק אש בחדרים).

 

כללי התנהגות במחנה

 

חשוב לנו שכולם במחנה, חניכים וצוות, יהנו ממנו ומאווירה כיפית, חברית ובטוחה. כדי שכל זה יקרה אנחנו מבקשים להקפיד על הכללים אלו ומפרשים את הצטרפותכם למחנה כהסכמה לאמצם:

 

o       משתתפי המחנה מצופים להפגין רעות וחברות כלפי שאר המשתתפים בקבוצה שלהם ובקבוצות אחרות.

o       משתתפי המחנה יכבדו את אנשי הצוות וישמעו להוראותיהם.

o       משתתפי המחנה יכבדו את פרטיותם ורכושם של שאר המשתתפים.

o       משתתפי המחנה יישארו עם הקבוצה שלהם ויעזבו אותה באישור מדריך בלבד. עזיבה של המחנה באישור מנהל המחנה (שלומי).

o       משתתפי המחנה יימנעו משימוש בפלאפונים/MP במהלך הפעילויות אך כמובן שרשאים להשתמש בהם בין ואחרי הפעילויות.

o       פעילויות המחנה מתקיימות בסביבה נקייה מעישון.

o       משתתפי המחנה ישארו בחדרם אחרי כיבוי אורות בלילה (לפי שכבות גיל).

o       במחנה אפס סובלנות לאלימות מכל סוג שהוא, לבריונות ולצריכה של אלכוהול ו/או חומרים מסוכנים.

o       במחנה משתתפים חניכים מרקעים תרבותיים ורוחניים שונים, אנו מבקשים לכבד את המרחב המשותף שלנו ולא להגיע בלבוש חשוף, אין להופיע בגופיות. 

 

 

רפואה וביטחון

כל צעד שנעשה במהלך המחנה כפוף לאישור ביטחוני מחדר המצב של החברה להגנת הטבע שנמצא בקשר תמידי עם כוחות הביטחון, כך שכל הפעילויות שלנו ייעשו באיזורים ומקומות שאין לגביהם חשש ביטחוני כלשהו. יתרה מכך, אנו מלווים על ידי מאבטחים וחובשים שיעמדו לרשותנו בכל רגע נתון. אנא ידעו אותנו במידה וקיים מצב בריאותי שאנחנו צריכים להיות מודעים אליו. אם אתם נוטלים תרופות נא להביא תרופות במינון המספיק לשלושה ימים בדיוק, לא יותר ולא פחות. בכל מקרה לא לשכוח להביא אתכם כרטיס קופת חולים.

 

קצת עלינו..

למי שלא מכיר, החניכים במחנה מתחלקים לשלוש שכבות: ג'וניור (6-12), השכבה הצעירה (12-15) והשכבה הבוגרת (15-18). לכל שכבה יש רכז חברתי וצוות מדריכים מנוסה ואורגני, ביחס חניכה גבוה במיוחד, שמצטרף למחנות על מנת ללוות את החניכים במהלך המחנה ולפעמים גם בין המחנות. המחנה מיועד ליתומי צה"ל וכוחות הביטחון מכל הארץ, כל העדות והמגזרים, כל החילות וזרועות הביטחון, כל המינים, הגבהים והתחביבים. 

מה עוד?
יש עוד המון, אתם מוזמנים להציץ בדף הפייסבוק של מחנות 'עוצמה' בכתובת 
https://www.facebook.com/IDFWO.OtzmaCamps ולהתעדכן שם (עוד לא עשיתם לייק??!מהר!!) , או להתקשר למשרדי הארגון לפרטים נוספים במספר: 03-6918403

 

להרשמה לחץ כאן

 

לפרטים נוספים צרו קשר
הרשמה והסעות- נדב ווילק בשלוחה 116
nadav@idfwo.org

חברתי- שחר שריד בשלוחה 111 , shachars@idfwo.org
מנהל מחנה- שלומי בשלוחה 4, Shlomi@idfwo.org

 

מאחל לכולנו חג חנוכה שמח ומלא אור!


 

 

שלכם,

 

שלומי נחומסון

מנהל מחלקת נוער וצעירים

052-3201287

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד