מחנות עוצמה

משפחות יקרות ,

אם גם לכם נשאר קצת חול של דיונות מאחורי האוזניים ואתם לא ממהרים להיפטר ממנו, אם למדתם לצחוק מבדיחה לא מצחיקה בהומקאמינג כדי שאף אחד לא ייעלב, אם אתם מעדיפים לפגוש מים כשאתם על החוף או מציצים על אלמוגים במקום להיות מתחת למטרייה, אם אתם מתגעגעים לחברים מכל הצבעים והמינים שהדבר היחיד שמחבר ביניכם יותר עוצמתי מכל חיבור אחר, אם אתם לא לגמרי יודעים על מה אני מדבר אבל מגרד לכם בקצות האצבעות להעז ולהבין על מה כולם מדברים ומה סוד הקסם של מחנות 'עוצמה' -המכתב הזה מיועד לכם! אז קדימה לקרוא, להפנים, להיכנס לקישורים ולהירשם, כי דבר אחד בטוח החורף הזה - הוא יסתיים בקרוב וזה יקרה במחנה 'עוצמה': פסח באילת 2018!

 

כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפניי שהמחנה מתחיל:

מתי ואיפה יתקיים המחנה, ואיפה מתחילים? וגם: מה נשתנה הפסח הזה מכל הפסחים

המחנה יתקיים בימים ראשון עד חמישי (4 לילות) בתאריכים 25-29/03/2018. חניכי השכבה הצעירה והשכבה הבוגרת (גילאי 12-18) ילונו בבית הספר שדה באילת. מטר מהים, וממלא אטרקציות בסביבה. חניכי שכבת ג'וניור (6-12) ילונו בבית ההארחה של קיבוץ קטורה, וייהנו מפעילויות כיפיות ומגבשות באילת ובערבה. ולכל מי ששאל מה נשתנה, אז ככה: השנה המחנה יתחיל באירוע 'יד ביד' של מערך הנפגעים של צה"ל בלונה פארק. אנחנו ניפגש בעמדת קבלת פנים שנכין בכניסה לאירוע, ונעזוב את הלונה פארק במרוכז לאילת. משפחות מצה"ל המוזמנות לאירוע ע"י מערך הנפגעים מוזמנות להצטרף ליום זה.

איך מגיעים?

מערך ההסעות של מחנות 'עוצמה' ישתלב השנה עם מערך ההסעות של אירוע 'יד ביד' בלונה פארק. אוטובוסים של צה"ל ו'עוצמה' מלווים בצוות ההדרכה שלנו ייאספו את הנרשמים מכל קצוות הארץ, ויפזרו אותם בנקודות המפגש עם סיום המחנה. בעת ההרשמה באתר תתבקשו להזין את תחנת האיסוף הרצויה, כאשר זמני ההסעות ומספרי הטלפונים של אחראי ההסעות יישלחו אליכם טרם המחנה. אם לא מצאתם תחנה נוחה הקרובה לבתיכם, צרו קשר עם אסתי וננסה לתאם עבורכם תחנה קרובה יותר (מבטיחים להשתדל!) בסמוך לצירי ההסעות הקיימים.

מה צפוי במחנה?

כמיטב המסורת ב'עוצמה', חניכי השכבה הבוגרת מקבלים מאיתנו מתנה רטובה וכיפית, שתשאיר לכם זכרונות אדירים ותאפשר לכם לצלול איתנו או בלעדינו בכל אתר צלילה מורשה בארץ ובעולם - קורס צלילה! אנו מציעים קורסים בשלוש רמות - למתחילים: סקובה דייבר, קורס צלילה המאפשר בסיומו ליצלול עם מדריך לעומק של עד 8 מטרים, למתקדמים: קורס השלמה מסקובה דייבר לכוכב ראשון, ולמתקדמים ממש: קורס השלמה מכוכב אחד לשני כוכבים. כל אחד מהקורסים אורך שלושה ימים, ובסיומו יקבלו החניכים (בהתאם לעמידה בתנאי הקורס כמובן) תעודת צלילה בינלאומית.

לנרשמים יש למלא טפסי הצהרת בריאות ובטיחות ולהחזירם חתומים לאסתי במייל esti@idfwo.org או בפקס 03-6916483.

להורדת הטפסים לחצו כאן

 

 

חניכי השכבה הצעירה ושכבת ג'וניור, יטיילו באילת ובאיזור הערבה, ייהנו מאטרקציות שונות כמו שייט, ספורט ימי ופארק חבלים.

בערבים, ניפגש למסיבת חוף, קומזיצים, פעילויות שכבתיות ועוד המון הפתעות!

נ.ב. אם אתם לא בטוחים באיזו שכבה אתם (בוגרת, צעירה או ג'וניור) תמשיכו לקרוא עד שתגיעו ל'קצת עלינו'. עדיין לא בטוחים?? אין בעיה, תתקשרו אלינו ונברר יחד!

נ.ב.2: גם השנה, לשכבה הבוגרת תצטרף קבוצה של חניכי תיכון גולדה אוך מניו ג'רזי, ותהפוך את המחנה להזדמנות נוספת לרכוש חברים מעבר לים

ביטחון, בטיחות ורפואה

שלושה דברים שאיננו מקלים בהם ראש בכלל. לצוות המחנות מתלווים מאבטחים, מגישי עזרה ראשונה וחובשים. במידה וישנם צרכים רפואיים מיוחדים, אנא עדכנו אותנו בפירוט תחת הסעיף 'הערות' בטופס ההרשמה על מנת שנוכל להיערך בהתאם. 

קצת עלינו..

למי שלא מכיר, החניכים במחנה מתחלקים לשלוש שכבות: ג'וניור (6-12), השכבה הצעירה (12-15) והשכבה הבוגרת (15-18). לכל שכבה יש רכז חברתי וצוות מדריכים מנוסה ואורגני, ביחס חניכה גבוה במיוחד, שמצטרף למחנות על מנת ללוות את החניכים במהלך המחנה ולפעמים גם בין המחנות. המחנה מיועד ליתומי צה"ל וכוחות הביטחון מכל הארץ, כל העדות והמגזרים, כל החילות וזרועות הביטחון, כל המינים, הגבהים והתחביבים. כולנו ביחד, בסירה אחת בים האדום. מה עוד צריך??

ובכל זאת, מה עוד?

טפסים! הצהרות בריאות! מלא דברים שאנחנו צריכים לדעת כי זה מחנה טיפה יותר ארוך ומורכב מהרגיל. אז בבקשה לקרוא טוב טוב את המכתבים שלנו (כמו זה, הגעתם עד כאן ואנחנו ממש גאים בכם!) ולהגיב כמה שיותר מהר.

עלות המחנה מסובסדת וכרוכה בדמי השתתפות על סך 400 ש"ח לחניך בשכבה הצעירה ובג'וניור, ו-500 ש"ח לחניך בשכבה הבוגרת (כולל קורס צלילה). המחנה כולל לינה, הסעות, ארוחת בוקר, צהריים, ערב ולילה. ההרשמה פתוחה עד לתאריך ה-1/03/2018 או עד גמר המקומות. מהרו להירשם! לחניכים שירשמו לאחר מכן לא נוכל להבטיח תחנת איסוף קרובה לבית.

 

 

מה עוד?
יש עוד המון, אתם מוזמנים להציץ בדך הפייסבוק של מחנות 'עוצמה' בכתובת 
https://www.facebook.com/IDFWO.OtzmaCamps ולהתעדכן שם, או להתקשר למשרדי הארגון לפרטים נוספים.

 

אז בואו איתנו לחמישה ימים מדהימים באילת, רגע לפני שהחג מתחיל, ליציאת מצרים פרטית שלנו, מרגשת ומלאה עוצמה!

 

שלכם,

שלומי נחומסון

מנהל תוכניות נוער וצעירים

ארגון אלמנות ויתומי צה"ל

 

להרשמה לחצו כאן

מלאו את מספר תעודת הזהות של החניך/ה שאתם רוצים לרשום והזינו את הפרטים הרלוונטיים.

חניכי שכבה בוגרת לא לשכוח לסמן קורס צלילה !

 

לפרטים נוספים צרו קשר עם משרדי הארגון בטלפון 03-6918403 בשלוחות הבאות:
הרשמה והסעות- אסתי בשלוחה 3,
esti@idfwo.org
חברתי- שחר שריד בשלוחה 111 , shachars@idfwo.org
מנהל מחנה- שלומי בשלוחה 4, Shlomi@idfwo.org
 

עבור לתוכן העמוד