מחנות עוצמה

משפחות יקרות,

אחרי ארבעה ימים מהנים, מרגשים וקצת רטובים ב'עוצמה': סוכות 2017, אני שמח ונרגש להזמין אתכם להצטרף אלינו למחנה הקרוב, 'עוצמה': חנוכה 2017 בנגב! המחנה, שיארך שלושה ימים (שני לילות) בתאריכים 17-19/12/2017, יתקיים בנגב הצפוני ויכלול, כמיטב המסורת שלנו ב'עוצמה', שלל פעילויות נהדרות אבל בעיקר יהיה הזדמנות נוספת לחגוג עם חברים שהם מזמן כבר משפחה. אז בין אם זה המחנה ה-15 שלכם או הפעם הראשונה שאתם שומעים עלינו, אנחנו מחכים לראות אתכם איתנו בנגב לחג שכולו אור וכיף!

לכל הסקרנים שביניכם, כמה פרטים שחשוב שתכירו:

איפה יתקיים המחנה?
חניכי השכבה הצעירה והשכבה הבוגרת (גילאי 12-18) ילונו בחאן האקולוגי שבחי נגב בקיבוץ רביבים. חניכי שכבת ג'וניור (6-12) ילונו בבית ההארחה של קיבוץ גבולות. הפעילויות השונות יתקיימו באיזור האכסניות בנגב הצפוני.

איך מגיעים?
מערך ההסעות של מחנות 'עוצמה' מגיע (כמעט!) עד הבית! אוטובוסים מלווים בצוות ההדרכה שלנו ייאספו את הנרשמים מכל קצוות הארץ, ויפזרו אותם בנקודות המפגש עם סיום המחנה. בעת ההרשמה באתר תתבקשו להזין את תחנת האיסוף הרצויה, זמני ההסעות ומספרי הטלפונים של אחראי ההסעות יישלחו אליכם טרם המחנה. אם לא מצאתם תחנה נוחה הקרובה לבתיכם, צרו קשר עם אסתי וננסה לתאם עבורכם תחנה קרובה יותר (מבטיחים להשתדל!) בסמוך לצירי ההסעות הקיימים.

ביטחון, בטיחות ורפואה
שלושה דברים שאיננו מקלים בהם ראש בכלל. לצוות המחנות מתלווים מאבטחים, מגישי עזרה ראשונה וחובשים. במידה וישנם צרכים רפואיים מיוחדים, אנא עדכנו אותנו בפירוט תחת הסעיף 'הערות' בטופס ההרשמה על מנת שנוכל להיערך בהתאם.

קצת עלינו..
למי שלא מכיר, החניכים במחנה מתחלקים לשלוש שכבות: ג'וניור (6-12), השכבה הצעירה (12-15) והשכבה הבוגרת (15-18). לכל שכבה יש רכז חברתי וצוות מדריכים מנוסה ואורגני, ביחס חניכה גבוה במיוחד, שמצטרף למחנות על מנת ללוות את החניכים במהלך המחנה ולפעמים גם בין המחנות.

מה עוד?
יש עוד המון, אתם מוזמנים להציץ בדך הפייסבוק של מחנות 'עוצמה' בכתובת  https://www.facebook.com/IDFWO.OtzmaCamps ולהתעדכן שם, או להתקשר למשרדי הארגון לפרטים נוספים.

אז בואו להדליק איתנו יחד את חנוכיית 'עוצמה' הגדולה, ולמלא את הנגב באור החם והאוהב שלנו!

 

להרשמה- לחצו כאן.

 

מלאו את מספר תעודת הזהות של החניך/ה שאתם רוצים לרשום והזינו את הפרטים הרלוונטיים.

עלות המחנה מסובסדת וכרוכה בדמי השתתפות על סך 250 ₪, הכוללים לינה, הסעות, ארוחת בוקר, צהריים, ערב ולילה. ההרשמה פתוחה עד לתאריך ה-30/11/2017 או עד גמר המקומות. מהרו להירשם!

לפרטים נוספים צרו קשר עם משרדי הארגון בטלפון 03-6918403 בשלוחות הבאות:
הרשמה והסעות- אסתי בשלוחה 3, esti@idfwo.org
חברתי- שחר שריד בשלוחה 111 , shachars@idfwo.org
מנהל מחנה- שלומי בשלוחה 4, Shlomi@idfwo.org
 

עבור לתוכן העמוד