זמן אשכול

בלעדי לחברי ארגון אלמנות ויתומי צה"ל:  50% הנחה על הקורס הראשון בסמסטר!

"זמן אשכול", הינו מרכז לימודי הפנאי הגדול בישראל.
סינמה סיטי- גלילות, רמת השרון
סינמה סיטי ראשון לציון
סינמה סיטי ירושלים
סינמה סיטי
כפר סבא
ב"פארק מול" רעננה 
סינמה סיטי נתניה


בימים אלו ממש "זמן אשכול" מתחיל את שנת פעילותו החדשה. במהלך שנים אלו למדו ב"זמן אשכול" עשרות אלפי תלמידים שנהנו ממגוון הקורסים והפעילויות שמציע המרכז וחזרו אליו שוב ושוב שנה אחר שנה. מידי שנה אנו מרחיבים את סל הפעילויות שאנו מציעים לתלמידינו.

גם השנה הקפדנו לעצב את תוכנית הלימודים במספר רב של קורסים בנושאים מגוונים, המשלבים לימודי העשרה לצד הרצאות חווייתיות, להנאתכם. רוב ההרצאות מלוות במצגות מרשימות, המוצגות על מסך קולנוע ענק, תוך ניצול מערכות ההגברה המשוכללות של הסינמה סיטי. כל אלה מוסיפים עניין והופכים את ההרצאות לחוויה אמיתית. הקורסים ויתר הפעילויות ב"זמן אשכול" מוגשים ע"י המרצים המובילים בתחומם בארץ.

התלמידים שנרשמים לקורסים במסגרת "זמן אשכול", מקבלים כרטיס חבר שמזכה אותם בהנחות כאורחי כבוד של מתחמי הסינמה סיטי. כמו כן, כל תלמיד שנרשם מקבל כרטיס לסרט חינם לאחד הסרטים המוקרנים בסינמה סיטי גלילות/ ראשון לציון/ ירושלים/ כפר סבא/ קולנוע רענן בקניון רננים ברעננה/ קולנוע פארק ברעננה.

לצד מגוון הפעילויות הרחב, נמשיך ונשים דגש מיוחד על השירות והיחס האישי, לנוחיותכם והנאתכם. לפנינו שנת לימודים עמוסה בפעילויות. אנו מאמינים ובטוחים כי תגלו עניין רב בקורסים, בטיולים, במופעים וביתר הפעילויות, ושתיהנו מחוויית לימודים מרתקת.


להרשמה לחצו כאן
אין ברישום זה אסמכתא לרישום ו/או תשלום לקורס. נציג של "זמן אשכול" ייצור עמכם קשר לאחר מכן להסדרת התשלום וההרשמה לקורס.


 
עבור לתוכן העמוד