זמן אשכול

בלעדי לחברי ארגון אלמנות ויתומי צה"ל:  50% הנחה על הקורס הראשון בסמסטר!

"זמן אשכול", הינו מרכז לימודי הפנאי הגדול בישראל.
סינמה סיטי- גלילות, רמת השרון
סינמה סיטי ראשון לציון
סינמה סיטי ירושלים
בסינמה סיטי בכפר סבא, ב"פארק מול" ברעננה
ובקרוב גם בסינמה סיטי החדש שייפתח בנתניה


בימים אלו ממש "זמן אשכול" מתחיל את שנת פעילותו החדשה. במהלך שנים אלו למדו ב"זמן אשכול" עשרות אלפי תלמידים שנהנו ממגוון הקורסים והפעילויות שמציע המרכז וחזרו אליו שוב ושוב שנה אחר שנה. מידי שנה אנו מרחיבים את סל הפעילויות שאנו מציעים לתלמידינו.

גם השנה הקפדנו לעצב את תוכנית הלימודים במספר רב של קורסים בנושאים מגוונים, המשלבים לימודי העשרה לצד הרצאות חווייתיות, להנאתכם. רוב ההרצאות מלוות במצגות מרשימות, המוצגות על מסך קולנוע ענק, תוך ניצול מערכות ההגברה המשוכללות של הסינמה סיטי. כל אלה מוסיפים עניין והופכים את ההרצאות לחוויה אמיתית. הקורסים ויתר הפעילויות ב"זמן אשכול" מוגשים ע"י המרצים המובילים בתחומם בארץ.

התלמידים שנרשמים לקורסים במסגרת "זמן אשכול", מקבלים כרטיס חבר שמזכה אותם בהנחות כאורחי כבוד של מתחמי הסינמה סיטי. כמו כן, כל תלמיד שנרשם מקבל כרטיס לסרט חינם לאחד הסרטים המוקרנים בסינמה סיטי גלילות/ ראשון לציון/ ירושלים/ כפר סבא/ קולנוע רענן בקניון רננים ברעננה/ קולנוע פארק ברעננה.

לצד מגוון הפעילויות הרחב, נמשיך ונשים דגש מיוחד על השירות והיחס האישי, לנוחיותכם והנאתכם. לפנינו שנת לימודים עמוסה בפעילויות. אנו מאמינים ובטוחים כי תגלו עניין רב בקורסים, בטיולים, במופעים וביתר הפעילויות, ושתיהנו מחוויית לימודים מרתקת.

להלן הוראות להרשמה ל"זמן אשכול":
1. היכנסו לקישור שבתחתית.
2. הקישו את מספר תעודת הזהות שלכם ולחצו "אישור".
3. במסך שנפתח, ודאו שרשומה כתובת הדואר האלקטרוני שלכם. אם לא, הקלידו אותה בשדה "דואר אלקטרוני".
4. לחצו בתוך התיבה שמימין לכיתוב "זמן אשכול 2017".
5. לחצו על כפתור "המשך הרשמה".
6. הקלידו טלפון נייד ליצירת קשר עמכם.
7. לחצו על כפתור "סיום הרשמה".
8. בקשתכם נקלטה.

לאחר סיום ההרשמה, ארגון אלמנות ויתומי צה"ל יעביר את בקשתכם לרישום לקורסים ב"זמן אשכול". אין באישור זה אסמכתא לרישום ו/או תשלום לקורס. נציג של "זמן אשכול" ייצור עמכם קשר להסדרת התשלום וההרשמה לקורס.

להרשמה לזמן אשכול לשנת 2017 לחץ כאן
עבור לתוכן העמוד