מחנות עוצמה

הזמנה למחנה 'עוצמה': סוכות 2019!

משפחות יקרות,

החופש הגדול כבר כמעט שנשכח, ובהתרגשות גדולה התחילה שנה חדשה, מלאה בהתחלות והזדמנויות. אצלנו בארגון, אנחנו מסכמים קיץ מלא בפעילויות: מחנה קיץ לצפון אמריקה עבור בני ובנות המצווה, מחנה 'עוצמה' קיץ כללי בהרצליה וסמינר מנהיגות באירופה. זה ללא ספק היה קיץ מדהים, אבל הגיעה השעה להסתכל קדימה ולתכנן לכם שנה מדהימה לא פחות, מלאה בקסם שמחנות 'עוצמה' מכירות כל כך טוב. 

אני מתכבד להזמין אתכם למחנה 'עוצמה': סוכות בחרמון 2019, שיתקיים בתאריך 15-18/10/2019 בבית ספר שדה חרמון. המחנה יימשך ארבעה ימים (שלושה לילות) ומוצע לכל ילדי הארגון בגילאי 6-18. במהלך המחנה נטייל בגליל, נבקר באתרים ואטרקציות שונות באזור אבל הכי חשוב- נבלה ארבעה ימים מלאים עם חברים שהם משפחה.

במקביל, ומכיוון שלוח החופשות בין המגזרים אינו חופף בעונת הסתיו, בתאריכים 3-5/10/2019 יתקיים מחנה 'עוצמה' המיועד לחניכים בני/ות המגזר הדרוזי. המחנה, שיארך שלושה ימים (שני לילות) בימים חמישי עד שבת, יתקיים גם הוא בבית הספר שדה חרמון ויהיה מהנה ומרגש לא פחות.

אני קורא לכולכם, בין אם זה המחנה הראשון או העשירי (או יותר!) שלכם, הצטרפו אלינו לחוויה כיפית, מרגשת ומעצימה באחד המקומות היפים ביותר בארץ!

נתראה בחרמון! 

 

כמה הסברים לחניך/הורה המתחיל:

מחנות 'עוצמה' מהווים מסגרת בטוחה, מהנה ושמחה עבור ילדים ונוער מכל רחבי הארץ, שחוו אבדן של אחד מהוריהם במהלך השירות הצבאי/בטחוני שלו. המחנות מתקיימים בחופשות החגים סוכות, חנוכה, פסח ובחופשת הקיץ ומיועדים לילדים ונוער בגילאים 6-18.

במחנה שלוש שכבות:

• השכבה הבוגרת (שכב"ג) – מיועדת לחניכי הארגון בגילאי תיכון (15-18)

• השכבה הצעירה (שכב"צ) – מיועדת לחניכי הארגון בגלאי חטיבת ביניים (12-15)

• שכבת ג'וניור – מיועדת לחניכי הארגון בגילאי בי"ס יסודי (6-12)

התכנים בכל שכבה מותאמים לגיל החניכים וכך גם יחס ואופן ההדרכה במחנות. כך לדוגמה, בג'וניור הפעילויות יהיו קלילות יותר ויחס ההדרכה יהיה גבוה יותר (מדריך על לא יותר משלושה חניכים), ובשכבה הבוגרת התכנים עשויים להיות מאתגרים יותר, וכך גם השיח בתוך השכבה שלעתים גולש להתמודדויות עם האבדן, לדילמות רלוונטיות כמו שאלת הגיוס ועוד. בכל השכבות אנו מקפידים על בטיחות וביטחון החניכים, ועל סביבה נעימה, מכבדת ותומכת עבורם. אנו מקפידים על כללי ההתנהגות במחנה, ומצפים מכלל החניכים ואנשי הצוות לנהוג לפיהם (כללי ההתנהגות בהמשך).

איך מגיעים למחנה?

האוטובוסים של מערך ההסעות של מחנות 'עוצמה', מלווה בצוות ההדרכה שלנו ייאספו את הנרשמים מכל קצוות הארץ, ויפזרו אותם בנקודות המפגש עם סיום המחנה. בעת ההרשמה באתר תתבקשו להזין את תחנת האיסוף הרצויה, כאשר זמני ההסעות ומספרי הטלפונים של אחראי ההסעות יישלחו אליכם טרם המחנה. אם לא מצאתם תחנה נוחה הקרובה לבתיכם, צרו קשר עם נדב וילק (פרטי ההתקשרות למטה) וננסה לתאם עבורכם תחנה קרובה יותר (מבטיחים להשתדל!) בסמוך לצירי ההסעות הקיימים. חשוב!! בגלל לוחות הזמנים העמוסים של ההסעות, אין אפשרות להמתין למאחרים!! 

ביטחון, בטיחות ורפואה

שלושה דברים שאיננו מקלים בהם ראש בכלל. ולכן..

• מסלול המחנה מאושר על ידי מוקד טבע של החברה להגנת הטבה, ואנו יוצאים למסלולים אך ורק אם הם מאושרים מבחינה בטיחותית ובטחונית, שתואמים את גיל החניכים.

• לצוות המחנות מתלווים מאבטחים, מגישי עזרה ראשונה וחובשים כמתחייב.

• במידה וישנם צרכים רפואיים מיוחדים, אנא עדכנו אותנו בפירוט תחת הסעיף 'הערות' בטופס ההרשמה על מנת שנוכל להיערך בהתאם כמו גם אלרגיות, רגישויות והעדפות לגבי אוכל במחנה (צמחונים/טבעונים וכ"ו).

• חניכי המחנות מתבקשים להביא עמם תרופות אותם הם נוטלים באופן קבוע או לפי הצורך. חניכים בג'וניור מחוייבים להפקיד את התרופות שלהם אצל צוות המדריכים.

כללי התנהגות במחנה

חשוב לנו שכולם במחנה, חניכים וצוות, ייהנו ממנו ומאווירה כיפית, חברית ובטוחה. כדי שכל זה יקרה אנחנו מבקשים להקפיד על הכללים אלו ומפרשים את הצטרפותכם למחנה כהסכמה לאמצם:

• משתתפי המחנה מצופים להפגין רעות וחברות כלפי שאר המשתתפים בקבוצה שלהם ובקבוצות אחרות.

• משתתפי המחנה יכבדו את אנשי הצוות וישמעו להוראותיהם.

• משתתפי המחנה יכבדו את פרטיותם ורכושם של שאר המשתתפים.

• משתתפי המחנה יישארו עם הקבוצה שלהם ויעזבו אותה באישור מדריך בלבד. עזיבה של המחנה באישור הנהלת המחנה (שלומי).

• משתתפי המחנה יימנעו משימוש בפלאפונים/MP במהלך הפעילויות אך כמובן שרשאים להשתמש בהם בין ואחרי הפעילויות.

• פעילויות המחנה מתקיימות בסביבה נקייה מעישון.

• משתתפי המחנה יישארו בחדרם אחרי כיבוי אורות בלילה (לפי שכבות גיל).

• במחנה אפס סובלנות לאלימות מכל סוג שהוא, לבריונות ולצריכה של אלכוהול ו/או חומרים מסוכנים.

• במחנה משתתפים חניכים מרקעים תרבותיים ורוחניים שונים, אנו מבקשים לכבד את המרחב המשותף שלנו ולא להגיע בלבוש חשוף, אין להופיע בגופיות.

ובכל זאת, מה עוד?

נשמח שתמלאו את טופס ההרשמה המקוון שנמצא באתר שלנו. אנא קראו טוב טוב את המכתבים שלנו (כמו זה, הגעתם עד כאן ואנחנו ממש גאים בכם!) והגיבו כמה שיותר מהר. את כל זה תוכלו למצוא באתר הארגון בכתובת https://www.idfwo.org/otzma

• עלות המחנה מסובסדת וכרוכה בדמי השתתפות על סך 350 ₪ לחניך. המחנה כולל לינה, הסעות, ארוחת בוקר, צהריים, ערב ולילה.

• ההרשמה פתוחה עד לתאריך ה-14/03/2019 או עד גמר המקומות. מהרו להירשם!

• ניתן לבטל השתתפות ללא עלות עד יום חמישי ה-25/10/2019. חניך שיבטל לאחר מכן לא יזוכה בדמי ההשתתפות.

חוץ מזה יש עוד המון, אתם מוזמנים להציץ בדף הפייסבוק של מחנות 'עוצמה' בכתובת  https://www.facebook.com/IDFWO.OtzmaCamps  ולהתעדכן שם, או להתקשר למשרדי הארגון לפרטים נוספים.

להרשמה- לחצו כאן 

טיפים להרשמה:

מלאו את מספר תעודת הזהות של החניך/ה שאתם רוצים לרשום והזינו את הפרטים הרלוונטיים.

לפרטים נוספים צרו קשר עם משרדי הארגון בטלפון 03-6918403

עבור לתוכן העמוד