מעניקים מלגות

מלגות לימודים – תשע"ט

ההרשמה לבקשת מלגת לימודים מארגון אלמנות ויתומי צה"ל החלה ותסתיים ב- 1 בינואר 2019.
אנא קראו בעיון את ההנחיות לפני הגשת הבקשה.

מי זכאי למלגה?
המלגה מוענקת ליתומי צה"ל וכוחות הביטחון עד גיל 30 הלומדים לתואר ראשון, תואר שני או לימודי הנדסאי באחד ממוסדות הלימודים המוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה או המכון להכשרה טכנולוגית (מה"ט) במשרד הכלכלה. בכפוף לתקנון הארגון, יתומים מעל גיל 30 זכאים לקבל מלגה אם היו חברים בארגון (הצטרפו ושילמו דמי חבר) במשך שנה טרם קבלת המלגה, כלומר מחודש מרץ 2018.

מה גובה המלגה?
מדובר במענק סמלי הניתן בהוקרה מהתורמים לארגון עבור יתומי צה"ל ולא בשכר לימוד מלא. גובה המלגה משתנה באופן יחסי לכמות שעות הלימוד הנלמדות בשנת הלימוד הרלוונטית.

כמה מלגות ניתן לקבל מהארגון?
בתואר ראשון - ניתן לקבל מלגות עד 3 שנים או במשך מספר השנים הנהוג בתואר הנלמד (הגבוה מבניהם).
בתואר שני- על התואר להיות בעל זיקה לתחום התואר הראשון שנלמד ובלבד שבמצטבר מספר השנים לקבלת המלגות מהארגון (כולל בתואר הראשון) לא יעלה על 3 שנים.

הנחיות להגשת הבקשה:
1. שמרו את מערכת השעות שלכם לשנה הקרובה בקובץ מסוג pdf או קובץ תמונה על המחשב וקראו לו 'מערכת שעות' בתוספת שמכם המלא, לדוגמא: "מערכת שעות ישראל ישראלי"
2. שמרו את אישור הלימודים הרשמי מהמוסד האקדמי בקובץ pdf או בקובץ תמונה על המחשב וקראו לו בשם 'אישור לימודים' בתוספת שמכם המלא, לדוגמא: "אישור לימודים ישראל ישראלי"
3. אל תמשיכו בהרשמה מבלי שיש לכם את שני הקבצים הנ"ל
4. היכנסו לקישור שבתחתית דף זה
5. הקלידו את מספר תעודת הזהות שלכם (נסו קודם ללא 0 בתחילתו)
6. וודאו שכל הפרטים שלכם נכונים ומלאים. אם לא, התקשרו למשרדי הארגון בטל' - 03-6918403 ועדכנו את הפרטים. שלב זה חשוב על מנת שנוכל להיות עמכם בקשר
7. סמנו V באמצעות ליד הכיתוב "מלגות לימודים 2018-2019" ולחצו "המשך הרשמה"
8. מלאו את כל הפרטים בבקשת המלגה
9. העלו את הקבצים של מערכת השעות ואישור הלימודים.
10. לחצו לסיום הרשמה.
11. בקשת המלגה התקבלה.
12. אם הינכם זכאים לקבל מלגה, תקבלו בחודש ינואר 2019 הזמנה לאירוע חלוקת מלגות לימודים (הנוכחות חובה). אם יוחלט שבקשתכם אינה עומדת בקריטריונים, תקבלו בחודש ינואר 2019 מכתב בנושא. לפיכך, אין צורך לפנות בשאלות של זכאות לפני כן.
במקרה של תקלה במהלך ההרשמה באתר, צרו קשר עם הארגון בטלפון 03-6918403 שלוחה 9.
 
להגשת בקשה למלגת לימודים לשנת תשע"ט לחצו כאן

עבור לתוכן העמוד