תוכנית המנטורים

בשנים האחרונות, העמדנו לרשותכן את מערך מחנות 'עוצמה' ליתומי צה"ל וכוחות הביטחון, שמיד הפך לסביבה בטוחה עבורם לצמוח, להתפתח, ליהנות וגם למצוא שותפים לדרך ולהתמודדויות השונות שכפה עליהם האבדן שחוו. מחנות 'עוצמה' הפכו לשם דבר בכל הקשור למעורבות הארגון בתהליך אותו עוברים הילדים ובני הנוער שלנו, והסיפוק שאנו חווים מכך שהצלחנו לגעת במאות מהם שאף הם השאירו בנו ובמערך עצמו את חותמם.

אנו שמחים לפתוח את השנה שלישית של תכנית  'עוצמה' – מנטור לחיים של מחלקת נוער וצעירים בארגון אלמנות ויתומי צה"ל. במסגרת התכנית צוות מחלקת נוער וצעירים של הארגון יאתר סטודנטים, בדומה לצוות המדריכים של מחנות 'עוצמה', שיוכלו לשמש עבור ילדיכן בגילאי 6-15 מודלים לחיקוי ודמות משמעותית בקשר, שבמידה ואכן יהיה אפקטיבי, ימשך שנתיים לפחות. המנטורים יפגשו עם ילדיכן אחת לשבוע, למשך כשלוש שעות בכל פעם, למפגשים שמטרתם יצירת קשר בינאישי בונה ומחזק עבור הילדים, שיסייע להם לפתח ולחדד יכולות שונות.

אנו מזמינים אתכן להצטרף אלינו לתכנית המנטורים ולהעניק לילדכן את האפשרות ליצירת קשר ארוך טווח ומשמעותי אשר עשוי לפתח בו מגוון יכולות תוך חיזוק ביטחונו והעצמתו. במידה ואתן מעוניינות להצטרף, מלאו את הטופס המצורף בקישור: https://tinyurl.com/yxcfe6xy

או צרו קשר במייל או בטלפון הרשומים מטה. אנו נעשה כל שביכולתנו למצוא שידוך מתאים בין המנטורים שאט אט מצטרפים לשורות הארגון, לבין ילדיכם.

 

מייל: nitzan@idfwo.org

טלפון: 03-6918403 שלוחה 3

Choose your country

דילוג לתוכן